Background

Par Mums

Safin pirmsākumi meklējami 1993. gadā, kad Austrijā tika dibināts uzņēmums Safin Handelsges m.b.H., kā starptautisks metāla tirdzniecības uzņēmums kurš importēja un eksportēja metāla produktus tādos reģionos kā Eiropa, Āzija, Amerika, kā arī tuvie un tālie Austrumi.

Latvijā kompānija SIA Safin NES tika dibināta 2007. gadā apkalpojot klientus no ostas teritorijas.

Lai kvalitatīvāk apmierinātu klientu vajadzības 2009. gadā SIA Safin NES atvēra vairumtirdzniecības noliktavu Rīgā, Rītausmas ielā 4a.

Strādājot plecu pie pleca ar klientiem, SIA Safin NES nepārtraukti palielina sortimentu kā arī pakalpojumu klāstu. Kopš 2013. gada septembra uzņēmums ir paplašinājis piedāvāto preču grupas ar nerūsējošā tērauda loksnēm, stieņiem un caurulēm, kā arī melnā metāla bezšuvju caurulēm, kalibrētiem stieņiem un dažādu speciālo sakausējumu izstrādājumiem.

4,000+ klienti

20+ gadi industrijā

4,000+ produktu pozīcijas

5,000 m2 noliktava

MŪSU MISIJA

Būt dinamiskam spēkam metāla tirdzniecības nozarē nodrošinot augstu pievienoto vērtību mūsu klientiem, partneriem un industrijai.

MŪSU VĪZIJA

Kļūt par vadošo Latvijas līderi metāla tirdzniecības nozarē, nosakot izcilības, inovācijas un ilgtspējības standartus. Ar maziem soļiem uz priekšu, mūsu apņemšanās ir nodrošināt augsta līmeņa kvalitāti, kas virzīs mūs uz tirgus priekšgalu.